MargaM | wedding atelier

Показать контактную информацию
Контактная информация
вул. Стрілецька, 7/6. Київ
margamatelier@gmail.com
+380970588884
http://margamatelier.com

Информация о компании

Бренд-ательє, що спеціалізується на створенні весільних суконь та аксесуарів за індивідуальним замовленням. Перші сукні для наречених, під лейблом MargaM з’явились в 2016 році, в місті Київ.

 

Нашою філософією стала ідея зосередженості на особистій унікальності. Кожна з нас – це історія поєднання спадкового із власним досвідом. Події, спогади, стосунки та мрії – формують особистість, із власним світоглядом. Найкращі та найвідоміші сукні, були створені метрами для певних жінок, не для ретейлу. Бо сукня створена для вітрини, то лише експонат, лист –  написаний кожному, тому не має нічого особистого.

 

Саме твоя унікальність надихає MargaM на пошук ідеальних силуетів, відтінків тканин та оздоблень. Так ми створюємо сукні, які поєднують традиції весільного образу з твоїми баченням ідеальної весільної сукні.

Мы в соц. сетях:
https://www.facebook.com/MargaMatelier/
https://www.instagram.com/margamatelier/

Альбом "Bride"

Custom wedding dresses

Альбом "SIMPLE LINE"

Collection

Альбом "AURA"

Collection

Видео-альбом "https://www.youtube.com/watch?v=IZtHKm6ahrs"

MargaM • Wedding atelier Простір, в якому створюють сукні для особливих моментів. Ставлячись з повагою до традицій та основуючись на індивідуальності кожної нареченої, ми створюємо сучасний весільний образ.