Constantine Cornea

Показать контактную информацию
Черновцы, ул. Кобылянская

Информация о компании

Останні три роки ми завзято трудились над створенням ідеального проекту послуги весільного фотографа, аналізуючи та переосмислюючи наш досвід, відгуки та зворотній звязок, з”ясовуючи потреби та прислуховуючись до побажань наших клієнтів.

Хороший весільний фотограф – це фотограф який розуміє Вас. Усвідомлює Ваші потреби і бажання, а значить здатен вирішити Ваші проблеми і спростувати Ваші переживання. Хороший весільний фотограф – це фотограф який працює на Вас і для Вас, а не на власне его чи амбіції.

Більшість фотографів – творчі особистості. Вони входять у кураж і прагнуть креативити будь-якою ціною. За гроші замовника, певна річ. Проте, результат такого креативу часто не влаштовує клієнта. У мене все навпаки. Перш ніж фотографувати, я виясняю, чого хоче кліент, який результат він очікує. До будь-яких вимог і побажань я відношусь уважно і лояльно, та прагну до результату , який потрібен замовнику, а не мені * (окрім випадків коли клієнт наполягає на іншому).

Весільна фотографія має бути класичною, та актуальною на довгі роки, приваблювати увагу, підкреслювати стиль, демонструвати найкращі якості та риси, викликати правильні ассоціації та ємоції.

Переглянути портфоліо ВК

Комментарии (0)
Оставить комментарий