Профессиональная свадебная видеосъемка avia-studio

Показать контактную информацию
Житомир, ул. Пионерская 111
mixiko42@gmail.com

Информация о компании

 Плануєте  весілля, день народження близької людини, іншу урочисту подію?
Бажаєте, щоб цей день приніс тільки позитивні враження та незабутні відчуття?
Тоді ви потрапили за адресою!
 
  По-перше: ми добре розуміємо, що люди нам довіряють свої емоції, свої спогади про події, що через роки неодмінно покажуть своїм дітям, онукам, та не один раз будуть передивлятися самі... Час невблаганно спливає... І саме завдяки фото та відео, ви маєте змогу зберегти для себе та своїх близьких хвилини незабутніх почуттів, ніжних обійм, та палких поцілунків. Невпевненний та кумедний, але такий важливий Перший крок вашого малюка. Ніжний та сповнений безмежної любові погляд ваших батьків...
  По-друге: ми добре розуміємо, які скландні часи ми всі зараз переживаємо, в якій ситуації опинилась наша країна. Тому ми свідомо не тільки не підіймаємо ціни на свої послуги, а й навпаки доволі часто йдемо на поступки замовнику тому, що люди повинні мати право закарбувати​ свої події на фото та відеоплівці за доступними цінами... Лихо обов'язково минеться, на землю України обов'язково повернеться мир, і зараз саме ми, українці, повинні допомагати один одному пережити ці часи!
   По-третє: фото та відео послуги - це наш профіль, Ми розуміємо, що новий клієнт - це нова історія, новий характер ... Доволі часто напрацьовані методи не підходять під конкретне фото або відео замовлення. Тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного, хто починає з нами працювати. Також у вашому розпорядженні наша студія звукозапису, де вже не одна пара молодят записала свої пісні-подяки батькам, а також клятви кохання.
 
Ми пропонуємо:
- фото та відео-зйомку будь-яких подій, з використанням професійного обладнання
- Оцифровку відео з касет VHS та запис на DVD. 
- Редагування та монтаж Ваших фото та відео. 
- Оцифровка та відновлення старих фотографій. 
- Розробка оригінал-макетів для друку. 
- Створення колажів. 
- Запис вокалу 
- Зведення пісень
- Написання пісень / музика, тексти, аранжування / 
- Запис матеріалу на цифрові носії.
 
Свою студію звукозапису може дозволити собі не кожен артист, тому звертайтеся до нас і ми допоможемо вам у створенні аранжувань, запису вокалу, створення рекламних роликів і навіть у створенні власного іміджу.
avia-studio пропонує:
- Запис вокалу
- Зведення пісень
- Написання пісень / музика, тексти, аранжування /
- Запис матеріалу на цифрові носії.

А також звукове та світлове супроводження вашого свята!
З.У.А. / Звукопідсилювальна апаратура /
Номінальна потужність - 2 Квт.
- Акустичні системи "REC"
- підсилювач ТСМ
- Пульт "LEM"
- Мікрофонна радіо-система AKG

Світлове обладнання:
- Прожектор / світлова гармата /
- Динамічні світлові прилади / тонель / - 5шт
- Проектор "Плазма"
- Стробоскоп
- Заливка біла 2кВт.
Димогенератор.

Альбом "Разное"

Всякое разное

Альбом "Дети, люди"

Дети, люди

Альбом "Свадебное фото"

Свадебное фото 2020

Видео-альбом "Примеры видео"

Примеры видео
Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeisland cheersballoons birthday-cake ribbon wedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgift lifebuoytray beach villabroadcasting take-off old-movie-cameraoasis gamepad video-camera photographerisland-1 fireworks mixerbikiniwedding wedding-dress ring suit wedding-dress-1 wedding-cake-1 limousinegroomingbarbershopleisure studyhotel hotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1bra underweareiffel-towereiffel-tower-1landmark makeupmakeup-1loveheartplanet-earth parktree mountainsjazzshowman saxparents wife family dancing dancing-1 disco music-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryer heartsballoons-2 scorpio pearl-necklace necklace chatcomment paintcheck-mark business-and-financetalkingspotlightsconcert