Ведущий Александр Высоцкий

Показать контактную информацию
Контактная информация
Киев
semruk@ukr.net
0931034336
http://vysotsky.com.ua

Информация о компании

Довіра - ключ до співпраці, тому навіть віртуальна зустріч з ведучим має бути відвертою і чесною. Отже хто я є.

1. Щасливий чоловік і тато.
Ми з дружиною виховуємо маленьку донечку Меланочку і вважємо це своєю головною місією у житті.

2. Ведучий.
Більше десяти років ведення весіль, корпоративів, концертів, клубних вечірок, сімейних свят і тематичних програм. Спочатку думав, що це хобі, а тепер розумію, що покликання.

3. Автор.
Кілька років я писав гумор для збірної Університету по КВН, потім створював сценарії, п'єси та програми для свят, а сьогодні сценарна розробка і розробка нових активностей - один з основних напрямків роботи. Мої авторські програми та інтерактиви використовують сотні колег-ведучих по всій Україні.

4. Режисер.
2010 року отримав диплом Магістра театрального мистецтва (режисура) і отримані знання постійно використовую в роботі. З 2017 року я є режисером великого мистецького проекту - Фестивалю Тараса Шевченка "Ше.Fest".
З 2017 року став співзасновником і головним режисером Фестивалю майстрів конферансу "Тост Fest", який став першим подібним проектом для ведучих в Україні.

5. Організатор.
В першу чергу я артист, але знання отримані за роки роботи, і людський ресурс, дають можливість братися за складні проекти в ролі організатора. Це не проста робота, але заради реалізації цікавої ідеї я готовий постаратися.

Мы в соц. сетях:
https://www.facebook.com/pg/olexandr.vysotsky/
https://www.instagram.com/olexandr_vysotsky/