Wedding club

Показать контактную информацию
Контактная информация
м.Чернівці
weddingclubevent@gmail.com
0955837688, 0966153677
https://vk.com/galinawedding

Информация о компании

Wedding club - це дружня компанія професіоналів і творчих людей, які люблять свою роботу.
Показать полностью.. Ми молоді, енергійні, повні ентузіазму і готові створювати елегантні, романтичні, стильні, тематичні весілля, втілюючи всі ваші найзаповітніші мрії. Креативний підхід, оптимізм, і ідеальна якість роботи - ось наше кредо. Завдяки нам, підготовка до весілля стає для наших наречених приємною трепетною подією, без стресу і метушні.
Наші послуги:
_ Організація весілля в Чернівцях і по обл.
_ Весілля під ключ .
_ Служба координації .
_ Весілля закордоном: о.Кіпр,Чехія (Прага).
_ Декор. Флористика .
_Виїзні церемонії .
Кожному хочеться, щоб його весілля було яскравим, таким, що запамятовується приємними емоціями. Але часто виникають побоюваня що на гідну урочистість не вистачить фінансів. Ми раді запропонувати Вам послугу - підбір варіантів свята під Ваш бюджет. Визначтесь, яку суму ви готові витрати і що хотілось би отримати, а ми організуємо для Вас найкраще весілля! Якщо Ви не знаєте поки, що б вам хотілось - запитайте у нас, ми будемо раді запропонувати найрізноманітніші і унікальні ідеї саме для Вашого свята!
А також наші клієнти завжди можуть отримати безкоштовні консультації весільного експерта. Щодо партнерів і суміжних до весільного бізнесу спеціальностей - ми завжди відкриті до співпраці і творчих пропозицій!

Мы в соц. сетях:

Альбом "Wedding club - клуб щасливих наречених!"