Дует ведучих «Stand Up Boys»

Показать контактную информацию
Контактная информация
м. Івано-Франківськ, вул. Тринітарська 11, офіс №12
standupboys@ukr.net
0637811039, 0991732737
http://standupboys.com/

Информация о компании

Ведучі на весілля, корпоративи, Дні народження, випускні вечори;)

Весілля - найщасливіший день у житті кожної  закоханої пари. Молодята мріють зробити цей день казковим та незабутнім, а також хочуть,  щоб гості веселилися та розважалися протягом усього свята. Ми допомагаємо втілити ці мрії в реальність. Сучасні конкурси та інтерактиви, креативні ідеї, індивідуальний підхід до кожного клієнта, віртуозна імпровізація та гумор вищого ґатунку. Час ламати стереотипи!

Найкраща нагода згуртувати колектив – організувати достойний відпочинок після важких робочих буднів. Ми знаємо як створити класний настрій та зробити справді круту вечірку! Ми не тільки запропонуємо Вам ексклюзивні тематики Вашого свята, а й самі максимально перевтілимося  у відповідні образи. Настрій Вашої  компанії в надійних руках!

День Народження є у кожного, проте не у кожного виходить відсвяткувати його по-справжньому феєрично та з розмахом. Інтелігентні жарти, стильний зовнішній вигляд та відмінне почуття гумору. Ми знайдемо підхід до будь-якої аудиторії. Для нас не має нічого неможливого!

Випускний вечір - надзвичайно важлива подія для будь-якого учня чи студента! Конкурси на роздягання, недолугі жарти та примітивний гумор - це все давно в минулому! Ваш випускний вечір буде по-справжньому сучасним, красивим та стильним. Ми знаємо як зробити так, щоб однаково весело було і випускникам, і викладачам, і батькам!


Мы в соц. сетях:

Альбом "Дует ведучих «Stand Up Boys»"

Видео-альбом "Дует ведучих «Stand Up Boys»"