Вип такси Львов

Показать контактную информацию
Контактная информация
Львов
viptaxilviv@gmail.com
0 67 6793267
http://viptaxi.lviv.ua/

Информация о компании

ВІП ТАКСІ ЛЬВІВ пропонує представницький клас автомобілів для обслуговування різного роду заходів: весільних кортежів, ділових зустрічей, прийому гостей, VIP-персон, а також широкий спектр транспортних послуг – трансфери з аеропорту чи залізничного вокзалу, пасажирські перевезення по Україні та закордон.

Основний наш напрямок – це обслуговування наших клієнтів поїздками по Україні та за кордоном на авто представницького класу Мерседес Е-класуW210. Наші водії бездоганно володіють польською та російською мовами. Мета нашої компанії створити всі умови комфорту та зручності. Ціна і якість відповідає одне одному. На прохання клієнта надаємо охорону для супроводі Vip-персон. Оренда автомобіля з водієм – це надійність у вашій подорожі.

Трансфери у Львові з аеропорта і з/д вокзалу здійснюються за попередньою домовленістю. Надійність і пунктуальність – це основний наш пріоритет.

Весільні кортежі складаються з Мерседесів Е-класу W-210 білого та чорного кольору, які поділяються на наречену і нареченого. Подорож на наших авто для молодят залишать
незабутні враження на все життя. На прохання молодої пари здійснюємо оформлення авто на їхній смак. Наша компанія пропонує комфорт і елегантність в одній машині – це звичайно Мерседес Е-класу. Маємо надію, що ми принесемо і свій маленький внесок у Ваше сімейне свято, яке буде спогадами на все життя.

ВІП ТАКСІ ЛЬВІВ проводить екскурсійні поїздки по Золотій підкові Львова. Кожного, хто приїде до нашого міста, чекають неповторні враження. Це місто-музей під відкритим небом, де кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність. Краса та історія міста чарує туристів з усього світу.

Це незабутні замки Львівської області минулих століть. У Вас залишаться незабутні враження від відвідування Почаївського монастиря, де присутня Божа благодать. А відпочинок у Карпатах принесе Вам море насолоди, свіжий подих повітря Яремче, Славське – це незабутні місця від гір, коли ви з ними на одинці. Наша компанія допоможе Вам доїхати до місця проведення відпочинку, яке Ви собі обрали.

Щиро запрошуємо до міста Львова – унікальної перлини Європи!

Ви залишитесь задоволені якістю обслуговування і професіоналізмом наших водіїв.

Мы в соц. сетях: