Информация о компании

''DAME en BLANC'' пропонує весільні та вечірні сукні чарівним нареченим, випускницям та усім юним леді, а також співпрацю роздрібним та оптовим покупцям.


Ми надаємо хороший асортимент одягу власного виробництва та пропонуємо вигідні умови співпраці . При замовленні у нас ви заощадите гроші, отримавши якісний товар. Ми дбаємо про наших клієнтів, встановлюємо найвигідніші ціни і в той же час гарантуємо високу якість пошиття моделей з використанням високоякісних матеріалів і сучасних технологій обробки.

Стежимо за трендами, модою, стилем, щоб запропонувати Вам нові, ультрамодні, зручні, комфортні, красиві моделі. В нас Ви можете обрати сукню мрії чи створити її з нашою допомогою по власному ескізу та мірках. Приємна дрібниця: діє знижка на замовлення за  промокодом - "mDAMEm".


Також ми надаємо послуги з пошиття іншим торговим маркам.


Запрошуємо Вас ознайомитися з нашими колекціями і увійти до світу весільної моди від ''DAMEenBLANC''

karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestpriest2giftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehairstyle2hair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert