alex.photo

Показать контактную информацию

Информация о компании

Alexandr Nazarenko
♥ Wedding & Family Photographer
☼ Party Photo
⋒ Booking 2019-2020
☾ SUMY | (099)6439833

  •  

Можу впевнено сказати, що налаштую Вас на роботу. Поняття "ми не вміємо фотографуватись" - це міф. Головне правильно налаштувати настрій та діалог.
Завжди допоможу з вибором локацій та оптимальним маршрутом. Всі деталі оговорюю максимально в деталях, щоб у ваш день не було нервових ситуацій, що може вплинути на якість емоцій.
Цінова політика пов'язана тільки з тим, що я кайфую від процесу та мабуть ще недостатньо відомий.
Є сумніви чи обирати мене на весілля?
30хвилин love story для весільної пари - безкоштовно. Ви зможете оцінити чи комфортно зі мною працювати, а також якість фотографій закріплять вашу впевненість.
Гарного дня!

Альбом "Фотоальбом"

Можу впевнено сказати, що налаштую Вас на роботу. Поняття "ми не вміємо фотографуватись" - це міф. Головне правильно налаштувати настрій та діалог. Завжди допоможу з вибором локацій та оптимальним маршрутом
Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeisland cheersballoons birthday-cake ribbon wedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgift lifebuoytray beach villabroadcasting take-off old-movie-cameraoasis gamepad video-camera photographerisland-1 fireworks mixerbikiniwedding wedding-dress ring suit wedding-dress-1 wedding-cake-1 limousinegroomingbarbershopleisure studyhotel hotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1bra underweareiffel-towereiffel-tower-1landmark makeupmakeup-1loveheartplanet-earth parktree mountainsjazzshowman saxparents wife family dancing dancing-1 disco music-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryer heartsballoons-2 scorpio pearl-necklace necklace chatcomment paintcheck-mark business-and-financetalkingspotlightsconcert