Хрипач Ярослав

Показать контактную информацию
Контактная информация
Львов, вул.Вернадського 10
yargen@mail.ru
0632289317, 0677288588
http://tamadalviv.io.ua

Информация о компании

У вас скоро урочиста подія, на яку чекаєте з нетерпінням, і не знаєте з чого почати... Перебираєте купу літератури, звертаєтесь за допомогою до друзів, знайомих, "гуглите" інтернет, і т.п... . Усе правильно робите!!! 

 Ви шукаєте молодого, веселого ведучого, який  вільно володіє українською та російською мовою, без "бородатих" конкурсів, з оригінальним баченням вашого свята? Тоді ви потрапили за адресою!  Давайте знайомитись - мене звати Ярослав, я професійний ведучий урочистих подій i DJ тобто 2 в одному. За свою кар'єру з 2007 року працював в різних містах, селах  та містечках на територіі Львівської, Тернопільської, Волинської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Хмельницької та Закарпацької областей.

 Провів  безліч випускних балів, весіль, юбілеїв, корпоративних свят та ін...

 Отже, як професійний ведучий, я використовую лише надійний, перевірений реквізит, власне високоякісне технічне забезпечення (акустика, радіо-мікрофони і т.п.).

При потребі допоможу  запросити артистів, піротехніків, замовити світлові та спец-ефекти, фото, відео і т.і.

 Свято буде ще веселішим, адже робота  ведучого, проходить в дуеті з звукорежисером, а він влучно підкреслить настрій свята музичним супровідом, як під час застілля, так і на танцювальному майданчику!

Ваше свято буде особливим!!!

Мы в соц. сетях: