Хіт-мюзік

Показать контактную информацию

Информация о компании

Ви плануєте весілля? День народження? Ювілей? Та не хочете що б гості сумували? Необхідно що б було весело, душевно, комфортно, всім, та що б незалежно від розмаху свята, було по сімейному затишно? Зробимо!!!

Тоді, Ви, потрапили за адресою.

Поки ми не знайомі але, після знайомства ви захочите що б цей інтелегентний, вихований, веселий, енергійний, амбіційний молодий чоловік, провів ваше свято(день народження, корпоратив, весілля), а після цього і все ваше життя.

Адже з першої зустрічі закохаю вас в себе: чарівною, непримушеною посмішкою, яка буде супроводжуватись серйозним підходом до роботи, адже я беру на себе відповідальність за те як можливо, почнеться ваше сімейне життя, або як пройде один з найяскравіших його днів.

Боюсь що у Вас закралася думка: “що цей молодий вискочка про себе думає?”

Так от не вискочка, адже після першої ж зустрічі ви зрозумієте, що всі прикметники правдиві, оскільки жоден ведучий не може бути без цих рис.

А молодий то не вада, а навпаки великий плюс, адже завжди енергійний, амбіційний, веселий хлопець влаштує вам, по доброму незабутнє свято.

 

Альбом "Найкращій ведучий і найкращі замовники"

Видео-альбом "Промо"

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert