Ведущая Анастасия

Показать контактную информацию

Информация о компании

Молода, креативна, весела та сповнена щирого душевного гумору ведуча -  ось головна родзинка, якої Ви так потребуєте на власному святі!!!

Проводжу свята в м. Черкаси та області !!!

Мій досвід в роботі ведучої та тамади понад 9 років. І головне те, що це не просто робота, а покликання душі, коли робиш те, що подобається!

Розуміючи, наскільки кожна подія є важливою та неповторною, я максимально відповідально ставлюся до роботи, починаючи з етапу обговорення сценарію і аж до втілення його у життя.

Кожен сценарій є індивідуальним, і підготую для Вас, лише під вашу подію.
Усі Ваші побажання будуть враховані та включені до програми.

Постійно оновлюється програма!!! 
Моє завдання: створити свято саме з Вашим настроєм

Якщо бажаєте, щоб Ваше свято грало неперевершеними барвами емоцій та щирих почуттів, було наповнене добротним гумором і яскравими «перлами» від гостей, щоб усе було вчасно, влучно і під контролем – значить нам по дорозі!!!

Я знаю як перетворити Ваше свято на унікальну подію! Буде ВЕСЕЛО, СТИЛЬНО, НЕСТАНДАРТНО, БЕЗ пошлості!

Love story; пісенні інтерактиви, де співаю Я а гості мені допомагають ; відеосюрприз....- зроблю на найвищому рівні!!!
Дякую що Ви зацікавились моїми послугами, і я радо зустрінусь з Вами саме на Вашому святі, яке ми разом зробимо незабутнім!
ВЕСЕЛО ТА НЕЗАБУТНЬО ПРОВЕДУ:

  • ВЕСІЛЛЯ;
  • ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ;
  • КОРПОРАТИВИ;
  • ВИПУСКНИЙ;
  • ПРОМОАКЦІЇ;
  • ВЕЧІРКИ;
  • ВІДКРИТТЯ МАГАЗИНУ тощо......

!!! Якщо у Вас є необхідність в  проведенні будь-якого соціального проекта- Я буду рада стати його ведучою БЕЗКОШТОВНО!!!


З повагою тамада та ведуча Вашого свята!!!

Альбом "Найяскравіші події "

Я знаю і можу перетворити Ваше свято на казку!!!
Комментарии (2)

Клим Мельников

Очень талантливый ведущий и просто прекрасный человек!!!
Анастасия, хотим поблагодарить Вас за прекрасно проведенную свадьбу, это было невероятно круто, весело, позитивно, все гости были в восторге. Веселые конкурсы, море улыбок и радостные лица гостей, останутся в нашей памяти навсегда. Низкий поклон и огромной удачи в вашей яркой жизни...)
З огромной любовью и уважением Клим и Анастасия)!!!

07 дек 2019, 21:12Ответить

Анастасія Животенко

Дякуюююю !!!! Любі мої!!!! Заради таких відгуків і теплих слів, хочеться ще більше і більше працювати!!!! Вчитися, удосконалюватись! Отримувати насолоду від позитивних результатів!!!!

08 дек 2019, 12:12Ответить

Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert