Ведущая Анастасия

Показать контактную информацию
Черкассы
voloshka-foto@ukr.net

Информация о компании

Молода, креативна,весела та сповнена щирого душевного гумору тамада- ось головна родзинка якої Ви так потребуєте на власному весіллі!!!

Мій досвід роботи ведучої та тамади понад 8 років. І головне те, що це не просто робота, а покликання душі, коли робиш те, що подобається!!!

Кожен сценарій є індивідуальним, і підготую для Вас, лише під Вашу подіюю Усі Ваші побажання будуть враховані та включені до програми.

Залишеється лише додати, я україномовна тамада і ведуча. Поважаю усінаші традиції та звичаї , тою мовою, якою думаю та живу, проведу Ваше свято як найкраще!!!

Альбом "Весілля!!!"

Найяскравіщі моменти !!!

Видео-альбом "Весілля"

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert