Информация о компании

Автомобіль ПРЕМІУМ класу на весілля, день народження, зустрічі з пологового будинку, фотосесію, дівич вечір TOYOTA VENZA, весільний кортеж в Хмельницькому та Хмельницькій області. Переваги, чому ви маєте обрати TOYOTA VENZA:
- найкомфортніший величезний білий шкіряний задній ряд сидінь для НАРЕЧЕНОГО ТА НАРЕЧЕНОЇ!
- панорамний дах ззаду для МОЛОДЯТ і спереді для їхніх гостей!
- ЛЮК!
- КЛІМАТ КОНТРОЛЬ для комфортного перебування в салоні!
- фірмова стерео система JBL 13 динаміків (буде весело)!
- самий красивий колір-БІЛИЙ ПЕРЛАМУТР!
- статусні номера!
101% молодят та їхніх гостей залишилися задоволені. Телефон О970999963 .
P.S.: звертаю вашу УВАГУ на те, що це НОВИЙ автомобіль і вам НІХТО не скаже, що їздив на такому на своєму весіллі 10-15 років назад. Якщо потрібні ще автомобілі, то зі мною працює НОВИЙ Toyota Land Cruiser Prado, НОВИЙ Huinday Santa Fe і мікроавтобус Volkswagen T5.

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert