"Майстерня Вашого весілля"

Показать контактную информацию
Контактная информация
м. Кропивницький
Maisternia.vesillya@gmail.com
099 77 74 68
https://www.facebook.com/maisternya.vashogo.vesillya/

Информация о компании

“Майстерня Вашого весілля” - перша професійна весільна агенція у Кропивницькому!

Хто ми?

“Майстерня весілля” - ваші персональні помічники! Наші координатори-феї прослідкують за всіма деталями свята: декорування зали та місця реєстрації шлюбу, оформлення і розташування квітів, торта. А ще, ми турбуємось про зовнішній вигляд молодят, адже образ нареченої має бути ідеальним весь день! З нами наречений забуде про хвилювання!

Чому наша робота важлива для Вас ?

● День весілля - тільки Ваш! В пам'яті залишаться спогади щастя і ніяких негативних моментів.
● Координатори збережуть Ваші нерви та допоможуть заощадити час!
● Усі організаційні питання лягають на наші плечі, тож Ви та ваші близькі отримаєте максисальну кількіть приємних емоцій від свята!
● Перша наша зустріч і Ви чітко уявлятимете яким буде весілля похвилинно!
● Ваші бажання та наша майстерність - гарний тандем! Ми допоможемо, починаючи від найменших дрібничок, закінчуюючи концепцією весілля!
● В цей день кожна хвилина дорога, тому ми подбаємо, щоб все пройшло "як по маслу"! Допоможемо зменшити ризик неприємностей під час святкування. Все буде “як по нотах”.
● “А раптом форс-мажор?” - не переживайте і про це ми також потурбуємося!

Переваги нашої “Майстерні”:

● Ми цінуємо кожного клієнта, тому розробляємо індивідуальний договір про співпрацю. Документ виступає гарантом ділових відносин!
● Феї-координатори завжди мають із собою косметичку, аптечку, водичку та інші дрібнички, що врятують у день "Х"! З нами Ви забудете, що таке нерви.
Шлейф нареченої на весільному фото виглядатиме казково! Ми постараємось!
● “Майстерня” має велику базу професійних контактів, що значно полегшує пошук потрібних людей. Наприклад, стилістів, візажистів, декораторів, фотографів, відеографів, кондитерів, флористів та інших корисних спеціалістів, які створюють атмосферу свята!
● Мінімальний бюджет? Не біда! Ми знаємо, як організувати незабутнє весілля за будь-яких умов!

“Майстерня весілля” буде поруч з Вами у цей важливий день, вкладаючи в роботу свою душу та професійні якості! Ми вміємо організувати свято так, щоб воно надовго залишилося у пам'яті ваших гостей. Адже знаємо, що на весіллі все складається з важливих деталей! Тож, подаруйте собі та близьким насолоду від Вашого свята! Призначте нам зустріч-знайомство вже сьогодні!

Мы в соц. сетях: