Ведущий Артем Классен

Показать контактную информацию
Контактная информация
Киев
artem.klassen.ua@gmail.com
0630656733
https://klassen.pro

Информация о компании

👋Привіт! 

Мене звуть Артем Классен(так, це справжне прізвище), і я з величезною радістю та ентузіазмом зроблю ваше свято незабутнім! Особливим, яскравим, душевним, драйвовим і таким, яким ви захочете)))

😍Обожнюю свою роботу, і завжди докладаю максимум зусиль!


🎯Моя головна мета - дарувати людям емоції та робити їхне життя яскравішим. В школі через це мене виганяли з уроків, а в дорослому житті я знайшов хороше застосування своїй невичерпній енергії)) 


💪Кожен день я працюю над тим, щоб вдосконалюватися для ваших івентів - займаюся акторським мистецтвом, виступаю в ораторському клубі, читаю книги, промовляю скоромовки і качаю свої креативні біцепси))) 

🤩Мій неперервний процес розвитку призвів до того, що я здобув нагороду «Відкриття 2021 року» на найпотужнішому освітньому проекті України - «Фабрика ведучих». А ще - за 4 роки роботи у моєму багажнику - 360+ проведених подій) 


❤️Я дуже люблю свою дружину, і шукав її все життя! Знаю, що це не те, що вас цікавить в даний момент - але мені буде приємно, якщо ви зараз усміхнулися)


😎Поставлений голос, імпровізаційний гумор, хороша пам’ять(яка вас здивує) і щира усмішка - ці якості допомагають мені заряджати людей позитивом і надихати. Чули про породу собак - Джек Рассел? Так от у мене енергії більше за них, тож ніхто з гостей не сумуватиме! І все ж, якщо хтось хоче просто відпочити - навʼязувати нічого не будемо) 


🎨Щоб ви були спокійні - разом з вами ми проговоримо основні моменти свята, підберемо те, що вам сподобається.
Весілля, корпоратив, день народження, концерт, виставка, конференція… Завжди радий зустрітися з вами, щоб познайомитися і обговорити всі деталі вашої події)


💻У мене є хороші банкетні діджеї з досвідом та якісною звуковою апаратурою, при роботі з якими ви отримуєте яскраву програму свята «під ключ»
За потреби - можу запропонувати перевірених організаторів, координаторів, локації, фотографів, відеоператорів. Треба буде - знайду для вас хоч філософський камінь! Аби ви були щасливі!)


📞Дуже чекаю на ваше повідомлення чи дзвінок. 
І зроблю все можливе(і неможливе також), щоб ви залишилися задоволеними і стали ще більш усміхненими)
До зустрічі!

Мы в соц. сетях:
https://www.facebook.com/klassen.art

Видео-альбом "Промо"

2022