Ведущий Артем Классен

Показать контактную информацию
Контактная информация
Киев
artem.klassen.ua@gmail.com
0630656733
https://klassen.pro

Информация о компании

👋Привіт! Мене звуть Артем Классен(так, це справжне прізвище), і я з величезною радістю та ентузіазмом зроблю ваше свято дійсно незабутнім! 

😍Обожнюю свою роботу, бо моя головна мета - дарувати людям емоції та робити їхне життя яскравішим. 
В школі через це мене виганяли з уроків, а в дорослому житті я знайшов хороше застосування своїй невичерпній енергії)) 

💪Кожен день я працюю над тим, щоб вдосконалюватися для ваших подій - прокачую памʼять, записую для вас подкаст про весілля, знімаю сторіс і придумую креативні ідеї для ваших івентів! 

🤩Мій неперервний процес розвитку призвів до того, що я здобув нагороду «Відкриття року» на найпотужнішому освітньому проекті України - «Фабрика ведучих». Також я став офіційним рекордсменом у Книзі Рекордів України.
А ще - за 6 років роботи у моєму багажнику - 560+ проведених подій. 
Вражає, але це тільки початок - бо я планую вести івенти все життя)

❤️Я обожнюю гори, книжки та собак! Знаю, що це не те, що вас цікавить в даний момент - але мені буде приємно, якщо ви зараз усміхнулися) 

😎Веду церемонію без планшету в руках, тренування з памʼяті дали крутий результат. Взагалі вас моя памʼять дуууууууууже здивує... Попитайте у тих, кому я вже вів😉
Чули про породу собак - Джек Рассел? Так от у мене енергії більше за них, тож ніхто з гостей не сумуватиме! І все ж, якщо хтось хоче просто відпочити - навʼязувати нічого не будемо) 

💻У мене є хороші банкетні діджеї з досвідом та якісною звуковою апаратурою, при роботі з якими ви отримуєте яскраву програму свята «під ключ» За потреби - можу запропонувати перевірених організаторів, координаторів, локації, фотографів, відеоператорів. Треба буде - знайду для вас хоч філософський камінь! Аби ви були щасливі!) 

💵Працюю офіційно, я ФОП. Рухаю економіку України вперед!💙💛 

📞Дуже чекаю на ваше повідомлення чи дзвінок. 
І зроблю все можливе(і неможливе також), щоб ви залишилися задоволеними і стали ще більш усміхненими) До зустрічі!

Мы в соц. сетях:
https://www.facebook.com/klassen.art

Альбом "Фото"

Видео-альбом "Промо"

2022