Номер в гостинице для молодоженов Premier Hotel Dnister

Показать контактную информацию
Контактная информация
79007, м. Львів, вул. Матейка, 6
spmr@dnister.lviv.ua
032 2974317
https://dnister-hotel.phnr.com/

Информация о компании

Premier Hotel Dnister розташований у історичному центрі Львова, на пагорбі, що межує з парком ім. І. Франка – найстарішим міським парком України.

Номерний фонд готелю – це сучасні інтер’єри, що комбінують модернізм з класикою, продумана система освітлення і клімат-контролю, надзвичайно красивий панорамний вид на історичну частину міста. Premier Hotel Dnister пропонує своїм гостям 166 номерів категорій «Класік», «Прем’єр», «Люкс», «Прем’єр люкс», які базово облаштовані кондиціонером, міні-баром, сейфом, плазмовим телевізором, телефоном, wi-fi-доступом. Площа пропонованих номерів – від 21 до 60 кв. м.

Premier Hotel Dnister готовий розділити з Вами радість та турботи проведення будь-якого святкування. Ваша урочиста подія стане незабутньою та вишуканою, якщо для проведення весілля Ви оберете один зі залів ресторану Premier Hotel Dnister.

Зал «Львівський» вмістить до 70 осіб. Елегантний інтер'єр повною мірою відобразить урочистість події. Якщо Ви очікуєте більшу кількість гостей (до 180 осіб), гостинно запрошуємо відсвяткувати Вашу урочисту подію в Центральному залі ресторану.

Ми врахуємо всі Ваші побажання, допоможемо прикрасити зали весільним декором, а наші майстри-кондитери приготують весільний торт, короваї та різноманітну святкову випічку.

Подарунком від Premier Hotel Dnister для молодят стане перша шлюбна ніч у одному з кращих номерів.

В Premier Hotel Dnister ми завжди зберігаємо теплу атмосферу і гостинність Львова, тому в нас Ви отримаєте лише позитивні емоції!

Мы в соц. сетях: