Фотограф Денис Новожилов

Показать контактную информацию
Контактная информация
Ковель
denysnovozhylov@gmail.com
0668700600
http://www.novozhylov.com

Информация о компании

Вітаю Вас на своєму сайті!!!
     Тут Ви зможете переглянути мої роботи. 


    Мене звати Денис. Я народився в місті Ковель і там же ж і зацікавився фотографією. Я ніколи не обмежував свої вподобання одним жанром, але основним своїм напрямком все ж вважаю весільну фотографію. Не можу уявити ще більш різноманітну по стилю та більш насичену емоціями зйомку. І саме емоції в фотографії мене захоплюють найбільше. Для мене день весілля це особливий день і той факт, що я присутній на ньому - є честь для мене як для фотографа.
   Кожне весілля є неповторним та унікальним як і самі молодята, тому і підхід до кожного зі своїх клієнтів в мене індивідуальний. Завжди з розумінням ставлюсь до побажань пари та завжди відкритий до пропозицій. Створюючи комфортну для пари атмосферу під час зйомки, я поєдную як постановчий так і репортажний стилі - це надає більшу насиченість зйомці. 
    Всі замовлення я приймаю лише після особистої зустрічі. Таким чином у Вас є можливість детальніше дізнатись як я працюю і чи підійду вам як людина, а не тільки як виконавець. Адже дуже важливо, щоб фотограф і пара були "на одній хвилі".

    Буду радий зустрічі.....

 
Мы в соц. сетях: