Виктор

Показать контактную информацию
Контактная информация
Черновцы
mcjackd.v@gmail.com
095 3355391
https://vk.com/mc_jack_d

Информация о компании

ТАМАДА-ВЕДУЧИЙ , завжди веселий, позитивний, усміхнений. Кожне ваше свято – це, звісно, чіткий сценарій, але це також ще й оригінальна, вдала і доречна імпровізація. Досвідчений тамада-ведучий Віктро імпровізує досконало, бо відчуває настрій ваших гостей. Він веде свято легко, невимушено та інтелігентно (без брудних жартів та конкурсів нижче пояса)
А наприкінці свята усі-усі-усі отримують дорогоцінний подарунок – фантастичні враження та приємні спогади (і зранку не болить голова).
ВЕСІЛЛЯ, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ХРЕСТИНИ
Ведучий вашого сучасного весілля буде вишуканим джентльменом з хорошим почуттям гумору і знанням точної міри.
Він шляхетно проголошуватиме влучні тости, і все буде з ефектом «WOW!»,
Він знає, як кидати весільний букет молодої чи вельон, як мити тещі ноги, як розрізати коровай і яким має бути весільний танок молодят.Тамаді добре відома кількість і послідовність столів. О, насправді, це велике мистецтво – вчасно завершити застілля і невимушено перейти до танців та розваг.

КОРПОРАТИВИ

Ви, як особа зацікавлена, але втомлена виснажливою офісною працею, маєте повне право делегувати Віктору усі повноваження для проведення ним корпоративу для вашої компанії і отримання почесного звання «тамади чи ведучого корпоративної вечірки».
Виїзд в любе місце Країни!
Слава Україні!

INSTAGRAM - dmc_jack
https://vk.com/mc_jack_d
Viber, WhatsApp - 0953355391

 

Мы в соц. сетях:
https://vk.com/mc_jack_d
https://www.instagram.com/dmc_jack/

Альбом "Ваш Ведучий)"

Альбом "Довір Свято Професіоналу"