Информация о компании

Відеограф з режисерською освітою.

Зроблю професійне відео вашого весільного дня цікавим та оригінальним. 


Пропоную варіанти відеозйомки від 1-го до 3-х відеооператорів.

Зйомка в Full HD та 4К 10 біт в основному на техніку Fujifilm (на сьогоднішній день Fujifilm дає найякіснішу відеокартинку серед техніки, яка існує в весільному сегменті)

Також доступна опція замовлення аерозйомки (квадрокоптер)


 В результаті замовник отримає фільм всього весільного дня (від 1-ї до 2-х годин довжиною), лаконічно змонтований для приємного перегляду з ретельно підібраним музичним оформленням та сучасною корекцією кольору. 
Також стильний короткий відеоролик з найкращих кадрів весільного дня. Додатково бонус - короткий ролик для інстаграм.

 

Видео-альбом "Весілля 2019"

Збірка з 4-х весільних відеороликів сезону "Весна 2019". Знятих на фотоапарат Fujifilm X-T3. Всі відеоролики разного характеру, щоб продемонструвати потенційним замовникам оригінальність та наповторність зйомки кожного весільного свята.
Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert