Весільна агенція MIAWEDDING

Показать контактную информацию
Контактная информация
м.Київ,вул. Драгомірова, 6
miawedding@ukr.net
097 006 80 80, 095551 2890
http://miawedding.com.ua

Информация о компании

 Вітаю!

Мене звати Міла Бригинець і я засновник та власниця весільної агенції MIAWEDDING.  До того як почати організовувати весілля, я працювала в мегапотулярній програмі про кохання (телеканал Інтер) "ВСЕ ДЛЯ ТЕБЕ" і розробляла сценарії найромантичніших освідчень. За моїми сценаріями знято понад 50 програм. Можеш собі  уявити, який  це колосальний досвід. Я дуже ціную свою репутацію, і особисто  несу відповідальність за кожне організоване моєю агенцією весілля.

Ми  працюємо чесно, відкрито і професійно.  Ти  розповідаєш нам про  яке весілля  мрієш,  і ми втілюємо  твою мрію  в життя. Ти  будеш знати куди  пішла  кожна  гривня з  твого бюджету. Підготовка  до  весілля це  велика  праця, але з нами  тобі  не  доведеться  їздити на мільйони зустрічей  і розриватися  між підрядниками. Ці турботи  ми  візьмемо  на   себе. Тебе ж регулярно інформуватимемо  про хід  підготовки до  весілля. І найголовніше - ми  гарантуємо бездоганний результат. А ти отримаєш весілля про яке мріяла!!!  Давай  зучтрічатися  і починати  готувати твоє казкове весілля!

Мы в соц. сетях:
https://www.facebook.com/miawedding.kiev/

Альбом " СВАДЬБЫ"

Все наши свадьбы очень разные, но их объединяет одно: они созданы с большой любовью к нашим парам.

Альбом "GREENERY ТРЕНД 2017"

Главным цветом 2017 года эксперты института Pantone назвали желто-зеленый оттенок, получивший название Greenery («свежая зелень»). Вдохновляйтесь и будьте модными!!!

Альбом "ВЕСІЛЛЯ ПЕРЕМОЖЦЯ"

Оля и Витя пара с удивительной историей. О таких людях пишут в романах. Он герой АТО, она волонтер. Их случайная встреча в госпитале, где Витя проходил реабилитацию после тяжелейшего ранения, — стала судьбоносной….

Видео-альбом "КАК МЫ РАБОТАЕМ"

В этом видео вы можете увидеть как мы работаем и узнать как создавалась свадьба Героя АТО
10 самых страшных ошибок невест