Скіфська Етніка (Миргород)

Показать контактную информацию
Контактная информация
м.Миргород, вул.Миргородських дивізій, 22, санаторій ім.Гоголя, лікувальний корпус; м.Миргород, вул. Гоголя, 112, "Миргород-курорт", санаторій "Хорол", 3й корпус (ліворуч від собору)
aallisa.a@yandex.ru
0633113213, 0669165640
http://skifska-etnika.ua

Информация о компании

Яке ж справжнє українське весілля без історично українських прикрас?

"Скіфська Етніка" - це українська торгова марка, метою якої є прагнення донести до сучасної людини всю красу і велич нашої минувшини, втіливши це у якісній біжутерії.

Основою для виробів є археологічні знахідки з роскопок проведених на території України. Протягом багатьох років наші предки використовували ці мотиви, тому вони генетично пов'язані з нами і ідеально нам підходять, навідміну від інших культур. "Скіфська Етніка" - це узагальнена назва, що об'єднує трипільський, тюркський (половецький), слов'янський, візантійський і, власне, скіфський стилі.

Базовий матеріал прикрас - метал ЦАМ - сплав цинку, алюмінію і міді, що не містить нікелю і не викликає алергічних реакцій. Покриті вироби сріблом 999 проби методом гальваніки.

Ознайомитись з повним асортиментом Ви можете на сайті компанії http://skifska-etnika.ua. Там Ви знайдете прикраси на будь-який вік і смак, як жіночі, так і чоловічі.

Для всіх, хто проживає у місті Мирород або матиме шанс його відвідати, ласкаво просимо до наших магазинів! Решта бажаючих придбати продукцію має змогу обрати вподобані прикраси на офіційному сайті компанії. Замовлення приймаємо за вказаними вище телефонами та електронною скринькою. Відповімо на усі запитання, допоможемо підібрати гарнітури.

Гарного настрою та приємного вибору!

Мы в соц. сетях: