ЖУКИ

Показать контактную информацию
Львів та західна Україна
lidawww@ukr.net

Информация о компании

Привіт ВСІМ!Ми пропонуємо якісні святкові послуги для Ваших урочистих подій.У нас можна замовити гурт «Жуки», який професійно виконає різноманітний репертуар на всі смаки, а за бажанням – прикрасить свято українською народною шоу-програмою.Ведуча (тамада) Лідія Жук внесе у Ваш знаменний день ізюминку яскравості і зарядить позитивом на всі 380Vт, при потребі – проведе незабутню виїзну церемонію.А далі цей весь мармелад ми приправимо яскравими спецефектами і світловим оформленням щоб Ваше свято стало насправді незабутнім!!! 

 P.S. Ми не агенція (ми не посередники між Вами-замовниками і нами-виконавцями). Ми команда, в якій кожен знає свою роботу! Позитивні емоції залишаться надовго у Вашому серці!!!  Ми особисто даруємо Вам радість!
З повагоювся команда творчої студії  ЖУКИ

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert