Информация о компании

УВАГА мій гонорар, вказаний з музичним обладнанням та роботою професійного Dj.

Привіт мене звати Олександр Ожеховський і я весільний ведучий.Ці ж самі слова ви почуєте коли подивитесь моє промо відео , але зараз не про це, адже саме на першій зустрічі ми познайомимося з Вами ближче. Я дізнаюся як саме ви хочете провести ваше свято , покажу всю свою програму та інтерактиви, дам домашнє завдання і вже в кінці першої зустрічі на ваших очах ми складемо приблизний таймінг Вашого весіля.

Давайте зробимо цей день незвичайним і крутим!

Щоб він був , про Вас, і таким, яким його бачите Ви.

Для мене як для ведучого урочистих заходів, головна мета зробити комфортну атмосферу для кожного хто буде присутній на святі.

Найважливіше для мене - це настрій вечора, і звичайно що б всі гості були задоволені і щасливі провести цей яскравий вечір разом з вами. В кожне свято я вкладаю душу! Тому я із величезним задоволенням зроблю Ваше свято яскравим та, незабутнім!

Пост скриптум: звісно на вашому святі не буде вульгарних конкурсів, адже Олександр Ожеховський культурний ведучий з хорошим почуттям гумору:)


 

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert