Ведуча і DJ - Дует VITOLD

Показать контактную информацию
Белая Церковь
feast.olga@gmail.com

Информация о компании

Вас вітає Дует VITOLD - ведуча і DJ!
Весілля — важлива подія, тому наше завдання створити атмосферу наповнену веселим настроєм, щасливими посмішками і приємними спогадами.


На Вас очікує:
- зворушлива обрядова частина

- сучасна конкурсна програма

- живий вокал і DJ

- світлове оформлення

- спецефекти (диммашина та генератор мильних бульбашок)Що є найважливішою складовою  успішного свята? Для нас - це злагоджена робота ведучої та звукорежисера, покроково складений сценарій, правильно підібраний музичний супровід і НАЙГОЛОВНІШЕ - ненав’язливе спілкування.
У нашому словнику немає слова “Неможливо”, адже Ми втілимо в реальність будь-які ідеї і побажання.

Телефонуйте, замовляйте і Ми створимо весілля Вашої мрії!

Альбом "VITOLD "

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert