Svitlo Films

Показать контактную информацию

Информация о компании

СПОГАДИ У ВИГЛЯДІ КІНО

 Ми професійні, креативні і відповідальні відеографи. Ми вигадаємо безліч ідей для Вашого відео, щоб Ви могли зрозуміти, що саме Вам потрібно. Ми цінуємо наших клієнтів, тому робимо свою роботу якісно і вчасно. У кожному нашому відео ви викладаємось на всі 200%, бо дійсно любимо те, що робимо. А детальніше про нас Вам розкажуть наші роботи)

Наша мета – відтворити неповторну атмосферу свята та якісно перевести Ваші емоції у формат 4К.

Кожна наша робота вирізняється нестандартним підходом до зйомки і монтажу: у ній ви не знайдете клішованих композицій, бо ми намагаємось підкреслити саме особливі стосунки між молодятами, щоб створити їхню власну, не схожу на інших історію кохання) 

У роботі ми використовуємо тільки професійну техніку Panasonic/

Зйомка весілля від 500$

 

Альбом "Svitlo FIlms"

Видео-альбом "PORTFOLIO"

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert