Svitlo Films

Показать контактную информацию

Информация о компании

СПОГАДИ У ВИГЛЯДІ КІНО

 Ми професійні, креативні і відповідальні відеографи. Ми вигадаємо безліч ідей для Вашого відео, щоб Ви могли зрозуміти, що саме Вам потрібно. Ми цінуємо наших клієнтів, тому робимо свою роботу якісно і вчасно. У кожному нашому відео ви викладаємось на всі 200%, бо дійсно любимо те, що робимо. А детальніше про нас Вам розкажуть наші роботи)

Наша мета – відтворити неповторну атмосферу свята та якісно перевести Ваші емоції у формат 4К.

Кожна наша робота вирізняється нестандартним підходом до зйомки і монтажу: у ній ви не знайдете клішованих композицій, бо ми намагаємось підкреслити саме особливі стосунки між молодятами, щоб створити їхню власну, не схожу на інших історію кохання) 

У роботі ми використовуємо тільки професійну техніку Panasonic/

Зйомка весілля від 500$

 

Альбом "Svitlo FIlms"

Видео-альбом "PORTFOLIO"

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeisland cheersballoons birthday-cake ribbon wedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgift lifebuoytray beach villabroadcasting take-off old-movie-cameraoasis gamepad video-camera photographerisland-1 fireworks mixerbikiniwedding wedding-dress ring suit wedding-dress-1 wedding-cake-1 limousinegroomingbarbershopleisure studyhotel hotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1bra underweareiffel-towereiffel-tower-1landmark makeupmakeup-1loveheartplanet-earth parktree mountainsjazzshowman saxparents wife family dancing dancing-1 disco music-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryer heartsballoons-2 scorpio pearl-necklace necklace chatcomment paintcheck-mark business-and-financetalkingspotlightsconcert