Ирина

Показать контактную информацию
Киев
hil210210@gmail.com

Информация о компании

Шановні наречені! До Вашої уваги сучасна, молода, харизматична, енергійна та креативна ведуча.

Мій девіз – ВЕСЕЛО! ЦІКАВО! ОРИГІНАЛЬНО!

Творчий підхід до справи, вишуканий стиль проведення свята, почуття такту, влучні жарти, позитивна енергетика, невимушене спілкування, незабутній веселий настрій, море позитивних емоцій – перш за все! Збереження українських традицій, оригінальні та цікаві конкурси, танцювальні і пісенні флешмоби, інтерактиви з гостями.

До кожного свята готуюсь ретельно й індивідуально (враховуючи всі побажання наречених) та продумую все до найдрібніших деталей.

Чітко організую, цікаво проведу  і проконтролюю, щоб Ваше свято було найкращим.

Насолоджуйтесь весільною атмосферою, а я потурбуюсь про Ваш гарний настрій й яскраві емоції.

З радістю та задоволенням проведу найголовніше Ваше сімейне свято!

P.S. Додатково проводжу виїзну церемонію, чудовий музичний супровід, живий звук.


lifecell: 093 378 51 63
kyivstar: 097 154 27 22

Альбом "Свадьба"

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert