Ведущий праздничных мероприятий

Показать контактную информацию
Святошинский район
i.ledchak@gmail.com

Информация о компании

Доброго дня :)

Мене звуть Іван Ледчак. Я ведучий святкових заходів, підприємець.

Спочатку про те, чого я точно НЕ писатиму про себе: я НЕ входжу в міфічний "ТОП" ведучих Києва та України. Я НЕ говоритиму про те, що Ви народилися саме для того, - щоб запросити мене провести одну із найдорожчих подій у Вашому житті. Такі "аргументи" Ви можете прочитати на сотнях сторінок інших ведучих. Але яку суть має така інформація до Вашого свята?

А тепер по суті:

- Розробляю ІНДИВІДУАЛЬНИЙ сценарій. Ваша подія НЕ буде черговою 144-ою подією в списку проведених мною свят;
- Не проводжу дурнуватих, вульгарних та алкогольних конкурсів;
- Відчуваю настрій гостей, а мої слова торкаються найніжніших струн кожного серця;
- Не нав’язую участь в активностях тим гостям, хто цього не бажає;
- Не читаю нудні притчі та історії із пластмасової папочки тамади;
- Імпровізую та спілкуюся із гостями, маючи при цьому чіткий сценарій Вашої події;
- Не перевдягаю гостей у принизливі костюми;
- Я не кумедний дядько із товстим пузіком, а креативний ведучий. Вам важливо, щоб Ваше свято провела людина, яка має доглянуту зовнішність, приємний вигляд та почуття гумору.

Я проводжу:

- Весілля;
- Виїзну церемонію;
- Дні народження, ювілеї;
- Корпоративні вечірки;
- Презентації, форуми та виставки.

Я працюю:

- В парі із професійним музичним дуетом (жива музика);
- Стосовно вартості своїх послуг - враховую Ваші можливості. Я маю невеличку власну справу, що дозволяє мені не дерти із Вас "сьому шкіру";
- Маю 7-ми річний досвід із організації весіль, навчань, тренінгів та корпоративів. Я можу без проблем проконсультувати Вас із організаційних питань.

Якщо Ви розділяєте мою позицію – чекаю на Ваш дзвінок, щоб домовитися про зустріч :)

Альбом "Весілля Альони та Максима, 14 липня 2018 року"

14 липня 2018 року провів надзвичайне весілля для Альони та Максима. Весілля – одна з найважливіших подій у житті. Кожна пара прагне відсвяткувати її по особливому. Для наших наречених та їх друзів ми провели свято в особливій - затишній обстановці.

Альбом "Весілля Ольги та Владислава, 18 серпня 2018 року"

Доля подарувала мені дорогоцінну можливість бути ведучим найголовнішого свята у житті Ольги та Владислава. Переживати найщасливіші моменти свята їхнього кохання.
Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert