Порохняк Валентин

Показать контактную информацию
Контактная информация
Винница
stylephoto22@gmail.com
0973337588, 0636525881
http://www.style-photo.com.ua

Информация о компании

Порохняк Валентин під псевдонімами (PV) (Porokhniak Valentyn) народився 10 квітня 1987 року в м Вінниця, В даний час є одним з кращих фотографів Вінниці та Україні. Найбільше спеціалізується на таких зйомках як: весілля, love story, ню, пейзаж, інтер'єр, та фото їжі.
Порохняк Валентин є учасником багатьох фотоконкурсів, проектів і майстер-класів провідних фотографів країн світу. Десятки перших місць, високі рейтинги на різних сайтах виставках і форумах для фотографів.
У 2013 році був обраний найкращим весільним фотографом Вінниці в конкурсі "Чарівна мить жіночої краси».
У 2014 році отримав диплом „Людина року“ у Вінницькій області в номінації „Кращий весільний фотограф 2014“.
В кінці 2014 взяв участь у грандіозній Ню — фотовиставці під назвою „Парфумер“ яка проходила в м. Санкт-Петербург (https://kudago.com/spb/event/vystavka-parfyumer/)
У 2015 році самостійно організував майстер клас з 30 чоловік і свою першу персональну фотовиставку з 50 картин в жанрі „Ню“ і „природа“, на яку прийшло кілька тисяч глядачів.

У 2017 році самостійно організував свою другу персональну фотовиставку з 100 картин в жанрі „Весілля в Україні та її Межами“ на яку завітало не менше 5 тис.чоловік в галереї „ІнтерШик“ м.Вінниця
На його рахунку багато країн і міст де довелося попрацювати в різних жанрах фотографії. Його стиль і індивідуальний підхід до клієнта помітно відрізняється від інших фото-майстрів, тому кожен замовник отримує оригінальний і не схожих на інших результат зйомки, в якій є душа, і справжні емоції. Його фотографії саме такі, які Ви хочете їх бачити сьогодні, через рік, через п'ять, двадцять років — вони чесні, теплі і живі.На них закохані не приймають неприродних і дивних поз, не займаються незрозумілими дурницями, не роблять незвичних для себе речей, на них люди щасливі і закохані, по їхніх обличчях розтікаються посмішки, а очі наповнюються сльозами радості. Саме такими повинні бути весільні та сімейні фотографії і ними повинен бути наповнений весільний альбом, який ви будете розглядати з вашими дітьми.

Мы в соц. сетях:
https://www.facebook.com/porokhniak
https://www.instagram.com/porokhniak_valentyn/

Альбом "Свадьба в Украине "

Альбом "Свадьба за границей "