Montpensier

Показать контактную информацию
Киев
montpensier2018@gmail.com

Информация о компании

•Оформляємо весілля з душею
•Збережемо ваші нервові клітинки
•Гнучкий бюджет
•Весілля під ключ

Наша агенція існує з 2018 року. Ми створюємо стильні та душевні весілля. Надаємо повний спектр весільних послуг, починаючи від маленької бутоньєрки, закінчуючий великими композиціями і конструкціями. Знаходимося в постійному контакті з нашими нареченими. На період підготовки до весілля, ми готові стати вашими найкращими подружками, адже ми самі це все проходили, ми підтримаємо, допоможемо, вислухаємо, порадимо.

У нашій агенції тільки професійні флористи і декоратори. Також у нашій команді є круті фотографи, відіографи, координатори, організатори, ведучі, церемонімейстри, стилісти, візажисти, короче кажучи, професіонали своєї справи.

Альбом "Весілля"

У альбомі ви можете побачити частинку наших робіт
Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert