Фотостудия Vogfoto

Показать контактную информацию
Контактная информация
Винница
wassyl1979@gmail.com
+380677139182
http://www.vogfoto.com

Информация о компании

Мене звати Василь Григоренко, я професійний фотограф, живу і працюю у Вінниці.

Хоча камеру тримав в руках ще в дитинстві, досить серйозно зайнявся художньою фотографією десь з 2000 року.

В даний час спеціалізуюся на весільній фотозйомці і студійних фотосесіях. Як весільний фотограф проводжу весільні фотосесії в Вінниці, Вінницькії області, а також по Україні.

Знімаю студійні, інтер'єрні та вуличні фотосесії, фотосесії-lovestory, фотосесії для майбутніх мам, сімейні та дитячі фотосесії. Також виготовляю випускні альбоми, випускникам різних вікових груп.

ВЕСІЛЬНА ФОТОЗЙОМКА - моя основна спеціалізація. Більше 18 років роботи весільним фотографом, понад 400 проведених весільних фотосесій і в два рази більше щасливих молодят! ;)

Мы в соц. сетях:
https://www.facebook.com/wassyl.vogfoto
https://www.instagram.com/fotograf_vogfoto

Альбом "Фотосесії Love-story"

Якою буває фотосесія Lovestory? Такою, якою двоє закоханих захочуть її бачити. Багато що залежить від характеру пари, від їх переваг і настрою. Під час такої фотосесії легко створити самі різні образи і відобразити по-справжньому цікаві кадри справжнього

Альбом "Весільні фото"

Немає відповіді яким має бути весілля, тому що всі пари різні. Єдине, що потрібно зробити - почути себе і не намагатися бути кимось іншим в спробах здивувати гостей. Краще зробити свято таким, яким бачите його ви.
10 самых страшных ошибок невест