Информация о компании

Zelena Kolba - це створені з любов'ю зелені екосистеми, які ми дбайливо помістили в оригінальний скляний простір.
Кожен наш витвір - то неповторна композиція з рослин, ретельно підібраних професіоналами.
Завдяки спеціальній технології, екосистеми не потребують поливу і не вимагають особливого догляду. На відміну від звичайних букетів, милуватимуть око протягом багатьох місяців.
Наші вироби - це чарівний зелений острівець для дому, офісу чи будь-якого іншого місця, де люблять і цінують природу.
Наша пропозиція адресована поціновувачам унікального стилю, мінімалізму та натуральності в декорі. Для всіх, хто втомився від урбаністичного життя і оцінить свій особистий острівець дикої природи в інтер'єрі.
Ми пропонуємо як готові рішення з колекцій наших композицій, так і реалізацію Ваших найсміливіших ідей.

Zelena Kolba - влучна ідея для особистого або корпоративного подарунку до будь-якої події, чудове доповнення декору дому, офісу, готелю, кафе або іншого інтер'єру.

Догляд за таким зеленим подарунком займе 5-10 хвилин в тиждень.
Тривалість життя рослин в композиції 1-2 роки, потім необхідна пересадка.
Термін створення композиції з живих рослин в склі - від 2 до 5 - ти днів .

Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert