Відеостудія ЛЕВ — оберіть фахівця для відеозйомки лише за 1 крок | Винница

Показать контактную информацию

Информация о компании

Лише уявіть, що існує фільм, де головними героями є ви та ваші близькі!

І поки хтось лише мріє про таке, ми допомагаємо реалізовувати бажання, закарбовуючи незабутні моменти життя. Відеостудія ЛЕВ надає комплексні послуги у сфері фото та відеозйомки. 

Ваші побажання для нас на першому місці. 

  • Бажаєте зафіксувати кожну деталь святкового івенту? Не проблема! Організуємо багатокамерну зйомку — і ніщо не пройде повз об'єктива.
  • Мрієте відчути себе моделлю? Знайдемо фотографа, що спеціалізується на індивідуальних фотосесіях.
  • Хочете стилізовану зйомку для всієї сім'ї? Ми надаємо портфоліо операторів та фотографів, аби ви обрали спеціаліста, чий стиль вам до вподоби. 

 

Чому ви маєте довіритись саме нам?

  • Кожним етапом роботи займається окремий спеціаліст, що сприяє підвищенню швидкості та якості роботи. З нами співпрацюють фотографи, відеографи, монтажери та ретушери. 
  • Гнучкі ціни. Вартість на послуги наших фахівців не перевищує прайс звичайних операторів. Також ви можете самостійно обрати фотографа чи оператора, керуючись своїм бюджетом та вподобаннями.
  • Ми даємо більше, ніж ви очікуєте. Ми любимо робити сюрпризи :)
  • Доступний сервіс. Приймаємо замовлення 24/7 та надаємо безкоштовну консультацію.

 

Не турбуйтесь через пошук фотографів та операторів, адже час надто швидкоплинний, щоб витрачати його на зайві клопоти. Краще довірте всі питання по організації зйомок нам та проведіть час із рідними.

 

Наші контакти: тел. +380675867662 Валентина

 

Наша команда прагне створити кіно, де головний персонаж — це ви!

Видео-альбом "Портфолио "

Портфолио
Комментарии (0)
Оставить комментарий
karaokeislandcheersballoonsbirthday-cakeribbonwedding-cakeballoons-1birdcarbiblehigh-heelstreespriestgiftlifebuoytraybeachvillabroadcastingtake-offold-movie-cameraoasisgamepadvideo-cameraphotographerisland-1fireworksmixerbikiniweddingwedding-dressringsuitwedding-dress-1wedding-cake-1limousinegroomingbarbershopleisurestudyhotelhotel-1bouquetflower-bouquetbouquet-1braunderweareiffel-towereiffel-tower-1landmarkmakeupmakeup-1loveheartplanet-earthparktreemountainsjazzshowmansaxparentswifefamilydancingdancing-1discomusic-and-multimediabanquet-tablefoodhairstylehair-dryerheartsballoons-2scorpiopearl-necklacenecklacechatcommentpaintcheck-markbusiness-and-financetalkingspotlightsconcert