ТАМАДА - Андрій Косаревич

Показать контактную информацию
Львів

Информация о компании

   Ведучий,конферансьє, тамада, сценарист. Організація та проведення святкових заходів - весілля, день народження, корпоративна вечірка, презентація, акція, випускний...Мій досвід роботискладаєбільше15 років, в стилі ведення надаю перевагу ненавязливому, імпровізованому, динамічному спілкуванню з присутніми. Кожне свято індивідуальне та неповторне, тому в мене немає готового «універсального» сценарію на всі випадки життя. Орієнтовний сценарний план свята складається заздалегідь, обговорюється та узгоджується з замовником.

   Кожному, хто завітав на свято, вдасться те, що він бажає – хтось не хоче зайвої уваги до себе і хоче тихо посидіти, поїсти  і подивитися на те, що відбувається; в інших – кипить енергія і хочуть співати - танцювати, треті – говорити тости, четверті – поспілкуватися і т.д. Я завжди йду назустріч бажаючим і роблю так, щоб всі учасники дійства були задоволені і при цьому створювалася організована, весела та святкова атмосфера свята.

   Все відбудеться організовано: як ведучий з досвідом, свято не пускаю напризволяще, не «тисну на публіку», проте, все тримаю під контролем. Так, наприклад, організовую зустріч гостей, приїзд і зустріч молодят (підготовка батьків), вручення подарунків і таке інше. Узгоджую дії з фото- та відеооператорами, музикантами та обслуговуючим персоналом закладу, вирішую по мірі можливості також різні непередбачувані ситуації, якщо такі виникнуть.

   Активна життєва позиція, відсутність шкідливих звичок, творчий індивідуальний підхід, задоволення від роботи,   відкритість до співпраці та наявність власної технічної бази (акустика, світло, транспорт) – ось головні складові успіху, які допомагають мені створити для Вас свято яскравим та незабутнім :)

Альбом "ШоуBiz"

Комментарии (0)
Оставить комментарий